Ons bestuur

Voorzitter
Mw N. Bogte – Steenbeek (Nathalie)
Tel. 06 – 21206155
voorzitter@rpvdenhaag.nl

Vice-Voorzitter
Vacant

Penningmeester
Mw T.I.S. Moen (Thea)
06 – 22377537
penningmeester@rpvdenhaag.nl
ledenadministratie@rpvdenhaag.nl

Secretaris
Mw A. van den Bergh-Noordam (Anja) 
Tel. 06 – 14818179
info@rpvdenhaag.nl

2de Penningmeester
Vacant

Overige Bestuursleden
Mw J.Y. Numann-Durlacher (Joyce) 
Tel. 070 – 3244208
j.numann@rpvdenhaag.nl

Mw M. Pleune (Marijke)
Tel. 0174 – 245507 
m.pleune@rpvdenhaag.nl

Mw R. Streef (Ria)
Tel. 070 – 3666810 / 06 – 40304303
r.streef@rpvdenhaag.nl

Vrijwilligerscoördinator
Mw A. van den Bergh-Noordam (Anja)
Tel.  06 – 14818179
info@rpvdenhaag.nl

Algemeen adviseur en ombudsvrouw
Mw M. Rodenrijs (Ria)
Tel. 070 – 3293263
r.rodenrijs@casema.nl

Medisch Adviseur
Mw dr Y.P.M. Ruiterman (reumatoloog)

Redactie Contact Blad
Mw M.A.E. Fase
Tel. 06 – 25593340
redactie@rpvdenhaag.nl

Dhr C. de Graaf
ceesmeteenc@casema.nl

Mw J.Y. Numann-Durlacher (Joyce)
Tel. 070 – 3244208
j.numann@rpvdenhaag.nl 

 

Contactadres
Vereniging van Reumapatiënten Den Haag en omstreken
Mexicosingel 52
2548 HB  Den Haag
070 – 3080654