Ons bestuur

Voorzitter
Mw N. Bogte – Steenbeek (Nathalie)
06 – 21206155
n.bogte@rpvdenhaag.nl

Vice-Voorzitter
Vacant

Penningmeester
Mw T.I.S. Moen (Thea)
06 – 22377537
penningmeester@rpvdenhaag.nl

Secretaris
Vacant
tijdelijk waargenomen door de penningmeester e.a.
mw T.I.S. Moen (Thea)
06 – 22377537
info@rpvdenhaag.nl

2de Penningmeester
Mw A.A. Knul (Alie)
06 – 51752240
a.knul@rpvdenhaag.nl

Overige Bestuursleden
Mw M. Pleune (Marijke)
0174 – 245507 
m.pleune@rpvdenhaag.nl

Mw R. Streef (Ria)
06 – 40304303
r.streef@rpvdenhaag.nl

Mw M. Osseweijer (Marianne)
06 – 19452744
m.osseweijer@rpvdenhaag.nl

Vrijwilligerscoördinator
Mw M Osseweijer (Marianne)
Tel. 06 – 19452744
m.osseweijer@rpvdenhaag.nl

Algemeen adviseur en ombudsvrouw
Mw M. Rodenrijs (Ria)
Tel. 06 – 51537670
r.rodenrijs@casema.nl

Medisch Adviseur
Mw dr Y.P.M. Ruiterman (reumatoloog)

Redactie Contactblad en Nieuwsflits
Mw T.I.S. Moen (Thea)
Tel. 06 – 22377537
t.moen@rpvdenhaag.nl
en
Mw M. Osseweijer (Marianne)
Tel. 06 – 19452744
m.osseweijer@rpvdenhaag.nl

 

Correspondentieadres
Vereniging van Reumapatiënten Den Haag e.o.
Postbus 45643
2504 BA  Den Haag

Bezoekadres (verenigingsgebouw)
Vereniging van Reumapatiënten Den Haag e.o.
Mexicosingel 52
2548 HB  Den Haag

NB: wij zijn niet full-time aanwezig. Zomaar langskomen is dus niet aan te raden. U kunt contact opnemen voor een afspraak of een vraag:
– via e-mail (info@rpvdenhaag.nl),
– via het contactformulier op de website of
– telefonisch via 06 – 22377537 (eventueel voicemail inspreken met naam, telefoonnummer en onderwerp).
Wij nemen dan binnen enkele werkdagen contact met u op.

Stichting Vrienden van de Vereniging van Reumapatiënten Den Haag e.o.